Nasi zawodnicy na turnieju we Wrześni

W sobotę, 24 listopada b.r. odbył się we Wrześni II Turniej Szachowy „Wieczny Szach”, w którym udział wzięło 41 zawodników, a wśród nich liczne grono reprezentantów gnieźnieńskiego Chrobrego i Szkółki Szachowej MOK.

W klasyfikacji generalnej 9 rundowego turnieju rozegranego tempem P 10’ nasi szachiści uplasowali się na następujących pozycjach:

1 – Tomasz Orczykowski

3 – Kamil Krasiński

5 – Damian Krasiński

6 – Lena Frąckowiak

8 – Anna Oszutowska

11 – Łukasz Orczykowski

12 – Diyar Banaszak-Aslanca

15 – Natasza Klimko

21 – Karol Szeszycki

23 – Leon Szeszycki

38 – Ewa Szeszycka

W klasyfikacji dziewczynek do lat 8 triumfowała Ewa Szeszycka; do lat 10 Lena Frąckowiak przed Anną Oszutowską i Nataszą Klimko. Wśród chłopców do lat 8 Leon Szeszycki był drugi; do lat 10 najlepszy był Diyar Banaszak-Aslanca, zaś Karol Szeszycki trzeci; do lat 12 triumfował Tomasz Orczykowski.

Zobacz także:

Szczegółowe wyniki turnieju

Foto nadesłane przez Macieja Frąckowiaka: