Nawroccy znów najlepsi!

Duży sukces odnieśli Paweł i Karol Nawroccy, którzy – podobnie jak w roku ubiegłym – zwyciężyli w rozegranym w niedzielę, 16 listopada b.r. w Kaliszu IV Ogólnopolskim Turnieju Szachów Rodzinnych o Puchar Prezesa MTM.

Impreza na starcie zgromadziła aż 93 ekipy, z których każda składała się z dwóch spokrewnionych w najbliższym stopniu osób. Warunkiem uczestnictwa było nie przekroczenie przez drużynę średniego rankingu 1800 punktów. Wśród startujących drużyn było 10 zespołów, w których przynajmniej jeden szachista jest zawodnikiem Chrobrego. Rozegrano 8 rund systemem szwajcarskim, tempem po 15 minut dla zawodnika. Paweł i Karol zgromadzili 13 punktów meczowych i wyprzedzili wiele drużyn o uznanych szachowych nazwiskach. W pierwszej „dziesiątce” uplasowali się także Marek i Edyta Nawroccy oraz Jan i Wojciech Kukorowscy.

 

Zobacz także:

Szczegółowe wyniki IV Ogólnopolski Turniej Szachów Rodzinnych o Puchar Prezesa MTM, Kalisz 16.11.2014 r.

Relacja ze strony Szachmistrz Kalisz