Niedzielne zmagania zawodników Chrobrego w Obornikach i Gdyni

W niedzielę, 13 listopada w ramach Obornickiego Festiwalu Szachowego odbył się Turniej Szachów Błyskawicznych o Puchar Burmistrza Obornik, w którym wzięło udział 52 zawodników. Wśród startujących nie zabrakło reprezentantów Chrobrego. Po rozegraniu 9 rund tempem 3’+2” uplasowali się na miejscach: 5. Krzysztof Chojnacki – 6,5 pkt., 15. Karol Nawrocki – 5,5 pkt., 16. Paweł Nawrocki – 5 pkt. i 52. Michał Kaźmierczak – 0 pkt.

Także w niedzielę, 13 listopada Oktawia Wilk wzięła udział w 7-rundowym Turnieju Szachowym o Puchar Prezesa WKS Flota Gdynia. Reprezentantka Chrobrego w rywalizacji 13 zawodników do lat 18 zdobyła 5,5 punktów i zajęła 2 miejsce.

Zobacz także:

Wyniki Turnieju Szachów Błyskawicznych o Puchar Burmistrza Obornik

Wyniki Turnieju Szachowego o Puchar Prezesa WKS Flota Gdynia