Nowa witryna LKS Chrobry Gniezno

Drodzy Klubowicze i Sympatycy naszej strony,

Jak widać, od dziś nasza strona wygląda inaczej. Zmieniliśmy jej szatę graficzną oraz sposób nawigacji. Od jej starszej wersji jest także w znacznie mniejszym stopniu narażona na różnego rodzaju ataki i inne niebezpieczeństwa.

Na ten moment mamy do dyspozycji:

– zakładkę „Aktualności”, w której znaleźć można informacje o bieżących i planowanych wydarzeniach

– zakładkę „Szkółka Szachowa”, w której znajdziemy informacje o prowadzonych zajęciach w poszczególnych grupach szkoleniowych. Tam też zamierzamy umieszczać, materiały szkoleniowe (zadania, testy, filmy itd.) dla uczestników Szkółki Szachowej.

– zakładka „Turnieje” zawierać będzie informacje o bieżących turniejach (np. GP Dyrektora MOK, GP ELPOS-PRYMUS-MOK), ligowych rozgrywkach seniorskich i juniorskich oraz innych aktualnych imprezach. Tam też Czytelnik znajdzie wyniki i relacje z organizowanych przez nas cyklicznie turniejów (np. Międzynarodowy Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Gniezna).

 – mamy nadzieję, że dużym zainteresowaniem cieszyć się będzie dział „Historia”. Wszak już w przyszłym roku obchodzić będziemy jubileusz 100-lecia Gnieźnieńskiego Klubu Szachistów. Dlatego umieściliśmy pochodzący z 1928 roku Statut GKSz (wkrótce ukaże się na naszej stronie szczegółowy artykuł o nim). W tym dziale Czytelnik znajdzie wiele informacji dotyczących historii gnieźnieńskich szachów (vide książka o Turnieju o Puchar Prezydenta Gniezna). Regularnie (przynajmniej raz w miesiącu) w poddziale „Ciekawostki z historii” ukazywać się będą materiały archiwalne w postaci scanów dokumentów, zdjęć czy starych artykułów prasowych. W zakładce „Historia” będzie można znaleźć archiwalne artykuły ze „starej” strony. 

Rzecz jasna nowa wersja strony wymaga jeszcze pewnych korekt i uzupełnień (np. w zakładce „Galeria”, z powodu konieczności „ręcznego” przeniesienia ze „starej” strony brak jeszcze folderów zdjęć z poszczególnych wydarzeń).

Pomysłodawcą, autorem projektu oraz wykonawcą nowej strony jest Szymon Banach. Do niego prosimy kierować wszelkie zapytania, uwagi czy sugestie dotyczące technicznych aspektów funkcjonowania naszej strony (vide zakładka „Kontakt”).

Prosimy bardzo o wypełnienie poniższej ankiety. Jej wyniki posłużą do lepszego dostosowania funkcji strony do Państwa potrzeb:
[ANKIETA]