Odbyły się zaległe turnieje Elpos-Prymus-MOK

W piątek, 13 listopada b.r. odbyły się w formule online dwa zaległe turnieje w ramach GP Elpos-Prymus-MOK 2020  (6 rund tempem P 10′). 

W turnieju A, przeznaczonym dla zawodników z rankingiem 1400-1900, udział wzięło 11 zawodników. Zwycięstwo z kompletem punktów odniósł Karol Stanisławski przed Tomaszem Nawrockim – 4,5 punktów i Michałem Góreckim – 3,5 punktów. Najlepszą juniorką w tej grupie okazała się Anna Oszutowska – 2 punkty.

Natomiast w turnieju B, który przeznaczony był dla zawodników do rankingu 1399 wystąpiło 9 zawodników. Zwyciężył z kompletem punktów Franciszek Błochowiak przed Ewą Szeszycką, która jednocześnie triumfowała w klasyfikacji dziewcząt – 5 punktów oraz Maciejem Pankowskim – 4 punkty

Oba turnieje sprawnie sędziował Szymon Banach.

Następne turnieje z tego cyklu odbędą się w piątek, 20 listopada b.r. Początek o godzinie 17.00.

Zobacz także:

Wyniki turnieju A

Wyniki turnieju B

Klasyfikacja generalna obu turniejów