Ostatni listopadowy turniej GP Dyrektora MOK za nami

W piątek, 28 listopada b.r. w Miejskim Ośrodku Kultury rozegrano kolejny turniej w ramach Grand Prix Dyrektora MOK 2014.

Był nim turniej szachów błyskawicznych P 3’+2″, w którym udział wzięło 9 uczestników. W jego trakcie odbyło się 7 rund systemem szwajcarskim, w których skojarzona para rozegrała dwie partie (białym i czarnym kolorem). Z dorobkiem 11 punktów zwyciężył Łukasz Bardeli, który wyprzedził Emila Wiśniewskiego – również 11 punktów oraz Wiesława Banacha – 10 punktów. Najlepszą zawodniczką okazała się Maria Kamińska – 3 punkty. Wśród juniorów triumfował Piotr Kamiński – 10 punktów, zaś w gronie zawodników z III kategorią Mateusz Żurawski – 5 punktów.

 

Turniej sprawnie sędziował Piotr Przybylski. Następny turniej w Miejskim Ośrodku Kultury odbędzie się w piątek, 5 grudnia. Początek o 17.45.Zapisy do 17.30. Wszystkich serdecznie zapraszamy!

Zobacz także:

Wyniki IX turnieju GP w szachach błyskawicznych o Puchar Dyrektora MOK 2014 – 28.11.2014 r.

Klasyfikacja GP w szachach błyskawicznych o Puchar Dyrektora MOK 2014 po 9 turniejach