Ostatnie październikowe turnieje GP MOK za nami

W piątek, 17 października b.r. w Miejskim Ośrodku Kultury rozegrano kolejny turniej w ramach Grand Prix Dyrektora MOK 2014. Był nim turniej szachów błyskawicznych P 3’+2″, w którym udział wzięło 15 uczestników. W jego trakcie odbyło się 7 rund systemem szwajcarskim, w których skojarzona para rozegrała dwie partie (białym i czarnym kolorem). Z dorobkiem 10,5 punktów zwyciężył Łukasz Bardeli, który wyprzedził Dawida Romańskiego – 10 punktów oraz Wiesława Banacha – 9,5 punktów. Wśród juniorów triumfował Dawid Romański, zaś w gronie zawodników z III kategorią Maksymilian Łepski – 6 punktów.

 

W turnieju juniorów rozegranym tempem po 10 minut na zawodnika z dorobkiem 5 punktów zwyciężył Aleksander Łepskim który wyprzedził Marię Kamińską – 2 punkty.

Turnieje sprawnie sędziował Piotr Przybylski. Następny turniej (P 10′) w Miejskim Ośrodku Kultury odbędzie się w piątek, 7 listopada. Początek o 17.45.Zapisy do 17.30. Wszystkich serdecznie zapraszamy!

Zobacz także:

Wyniki VIII turnieju GP w szachach błyskawicznych o Puchar Dyrektora MOK 2014 – 17.10.2014 r.

Klasyfikacja GP w szachach błyskawicznych o Puchar Dyrektora MOK 2014 po 8 turniejach

Wyniki VIII turnieju GP Juniorów P 10′ – 17.10.2014 r.

Klasyfikacja generalna GP Juniorów P 10′ po 8 turniejach