Paweł Nawrocki mistrzem Wągrowca w szachach błyskawicznych!

W niedzielę, 16 czerwca 2013 roku po raz kolejny odbyły się Mistrzostwa Wągrowca w szachach błyskawicznych. Jak zwykle udział w imprezie organizowanej przez – animatora królewskiej gry na Pałukach – starostę wągrowieckiego Michała Piechockiego wzięli szachiści Chrobrego Gniezno. W zawodach rozegranych na dystansie 15 rund zwyciężył specjalizujący się w grze błyskawicznej Paweł Nawrocki, który wyprzedził Krzysztofa Szwona z Wągrowca – 12,5 punktów oraz kolejnego zawodnika Chrobrego Jana Kujawskiego. Bardzo dobrze spisali się też juniorzy Chrobrego, którzy nie uczestniczyli w rozgrywanych wówczas MWJ w Żerkowie: w klasyfikacji juniorów do lat 18 triumfował Marek Nawrocki, zaś Dawid Romański był drugi.

Zobacz także:

Szczegółowe wyniki oraz zdjęcia z Mistrzostw Wągrowca w szachach błyskawicznych – Wągrowiec, 16.06.2013 r.