Paweł i Karol Nawroccy na mistrzostwach w Szubinie

W niedzielę, 19 lutego w Szubinie zorganizowano Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Szachach Błyskawicznych, w których wzięła udział dwójka naszych szachistów. W 11-rundowym turnieju indywidualnym (P 3’+2”) z udziałem 65 zawodników Paweł Nawrocki zdobył 7,5 punktów i zajął 5 miejsce, a Karol Nawrocki zgromadził 7 punktów i uplasował się na miejscu 11.

W rozgrywkach drużynowych, ekipa „Szansa Gniezno”, w składzie której wystąpili nasi zawodnicy, rozegrała 9 meczów, zdobyła 10 punktów i zajęła 10 miejsce. Startowało 16 drużyn.

Zobacz także:

Wyniki Otwartych Mistrzostw Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Szachach Błyskawicznych- turniej indywidualny

Wyniki Otwartych Mistrzostw Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Szachach Błyskawicznych- turniej drużynowy