Paweł Nawrocki najlepszy w Wągrowcu!

W tradycyjnych Otwartych Mistrzostwach Wągrowca w Szachach Błyskawicznych (11 rund tempem 3’+2”), które odbyły się w niedzielę, 27 czerwca b.r. w Wągrowcu udział wzięło 33 zawodników, a wśród nich liczne grono reprezentantów gnieźnieńskiego Chrobrego. Zwycięstwo z dorobkiem 10 punktów odniósł Paweł Nawrocki, zaś pozostali Chrobrzacy uplasowali się na następujących pozycjach:

5 – Olaf Jagodziński

6 – Stanisław Borkowski

7 – Krzysztof Nawrocki

17 – Alan Jagodziński

18 – Tomasz Nawrocki

22 – Jan Szeszycki

30 – Antoni Synoradzki

W klasyfikacji juniorów do lat 18 triumfował Olaf Jagodziński przed Stanisławem Borkowskim, zaś w klasyfikacji juniorów do lat 12 Tomasz Nawrocki przed Janem Szeszyckim.

Zobacz także:

Wyniki turnieju

Zdjęcia nadesłane przez Krzysztofa Nawrockiego