Pewne zwycięstwo Chrobrego w Wojewódzkim Finale „Złotej Wieży”!

Pewne zwycięstwo odniosła czteroosobowa ekipa Chrobrego Gniezno w wojewódzkim finale tradycyjnego turnieju o „Złotą Wieżę”, który rozegrany został w sobotę, 25 kwietnia w historycznym Łeknie koło Wągrowca. Awans do finału centralnego zdobywała jedynie drużyna, która spośród wszystkich zespołów reprezentujących w Łeknie poszczególne powiaty województwa wielkopolskiego uplasowała się na pierwszej pozycji. Bezapelacyjnie tym zespołem okazał się LKS Chrobry Gniezno, który reprezentując powiat gnieźnieński odniósł pewne zwycięstwa we wszystkich 5 meczach i z kompletem punktów zdobył I miejsce! Punkty dla Chrobrego zdobyli: seniorzy Krzysztof Chojnacki – 5, Szymon Banach – 3, junior Piotr Kamiński – 4, a na szachownicy kobiecej Jagoda Gołek – 5. Finał ogólnopolski, stanowiący Drużynowe Mistrzostwa Polski Ludowych Zespołów Sportowych, rozegrany zostanie w podkarpackiej Chotowej w dniach 31 maja – 5 czerwca.

Zobacz także:

Wyniki Wojewódzkiego Finału Drużynowego Turnieju o „Złotą Wieżę” – Łekno, 25.04.2015 r.