Piątkowe rozgrywki w MOK nabierają tempa

Nabierają tempa piątkowe rozgrywki Grand Prix o Puchar Dyrektora MOK. W piątek, 29 stycznia b.r. odbył się drugi w tegorocznym cyklu turniej szachów błyskawicznych.

Tym razem tempem po 3’+2″ na zawodnika. Turniej, który na starcie zgromadził 8 uczestników, rozegrany został na dystansie 14 rund (tzw. system dwukołowy). Zwycięstwo z dorobkiem 12,5 punktów odniósł Wiesław Banach, który wyprzedził Mirosława Sobczaka – 11 punktów i Kamila Żurawskiego – 10,5 punktów, Zawody sprawnie sędziował Kamil Żurawski. Następny „piątkowy” turniej (P 8’+3″) już za tydzień, 5 lutego. Zapisy do 17.30. Pierwsza runda o 17.45. Wszystkich serdecznie zapraszamy!

Zobacz także:

Wyniki II turnieju szachów błyskawicznych (P 3’+2″) – Gniezno, 29.01.2016 roku 

Klasyfikacja generalna po 2 turniejach