Piątkowe turnieje GP Elpos-Prymus-MOK od dziś w Internecie

Informujemy, że od dziś tradycyjne turnieje piątkowe, rozgrywane w ramach Elpos-Prymus-MOK odbywać się będą w Internecie.

Terminy turniejów pozostają te same (vide terminarz u góry strony), godzina rozpoczęcia turniejów również pozostaje ta sama, czyli 17.00. Turnieje odbywać się będą jednocześnie, ale w dwóch osobnych turniejach (A i B). Platformą turniejową jest liechess.org. Zapraszamy do zapisywania się do poszczególnych turniejów (oczywiście po uprzednim założeniu konta na platformie liechess.org, jeśli ktoś jeszcze takowym nie dysponuje). Linki turiejowe znajdują się w banerze u góry naszej strony. W razie pytań prosimy o kontakt z Szymonem Banachem (tel. 795 693 347).

Jednocześnie informujemy, że planujemy przeniesienie do Internetu (na podobnych zasadach) piątkowych turniejów GP o Puchar Dyrektora MOK. Szczegóły wkrótce na naszej stronie.