Pierwszy czerwcowy „blitz” za nami

W piątek, 10 czerwca b.r. rozegrano 11 tegoroczny turniej szachów błyskawicznych w ramach Grand Prix Dyrektora MOK.

Przeprowadzony on został systemem szwajcarskim na dystansie 7 podwójnych rund, tempem P 5′. W gronie 9 uczestników zwyciężył Paweł Nawrocki z dorobkiem 11 punktów, który wyprzedził Szymona Banacha – 9,5 punktów oraz Piotra Kamińskiego – 9 punktów. Turniej sprawnie sędziował Szymon Banach. Następną „piątkową” imprezą w MOK-u będzie turniej szachów błyskawicznych P 3’+2″, który rozegrany zostanie w dniu 24 czerwca. Zapisy do 17.30. Pierwsza runda o 17.45. Wszystkich serdecznie zapraszamy! 

Zobacz także:

Wyniki XI turnieju szachów błyskawicznych (P 5′) GP Dyrektora MOK – Gniezno, 10.06.2016 roku

Klasyfikacja generalna po 11 turniejach 

Zdjęcia nadesłane przez Krzysztofa Szeląga