Pierwszy kwietniowy turniej GP Dyrektora MOK za nami

W piątek, 4 kwietnia b.r. rozegrano siódmy turniej w ramach Grand Prix o Puchar Dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury 2014. Tym razem był nim 7-rundowy turniej szachów szybkich P 10′, w którym udział wzięło 12 szachistów. Zwycięstwo odniósł Szymon Banach, który wyprzedził Łukasza Bardeli – obaj po 6 punktów oraz Rafała Stankiewicza – 5 punktów. Najlepszą kobietą turnieju została Ewa Zamiar – 3,5 punktów. W klasyfikacji juniorów do lat 10 triumfował Aleksander Łepski – 1 punkt; do lat 14 Maksymilian Łepski, zaś do lat 18 Szymon Banach. Turniej sprawnie sędziował Szymon Banach. Następną piątkową imprezą będzie turniej szachów szybkich P 7’+3″, który zaplanowano na piątek, 11 kwietnia b.r. Zapisy do 17.30, początek pierwszej rundy o 17.45. Wszystkich serdecznie zapraszamy!

 

Zobacz także:

Szczegółowe wyniki VII turnieju szachów szybkich (P 10′) – Gniezno, 4.04.2014 r.

Klasyfikacja GP 2014 w szachach szybkich po 7 turniejach