Pierwszy turniej GP Dyrektora MOK 2016 za nami

W piątek, 15 stycznia b.r. rozegrano pierwszą w 2016 roku imprezę szachową na terenie naszego miasta.

Był nią turniej szachów szybkich rozpoczynający tegoroczną, XVIII już edycję rozgrywek Grand Prix Dyrektora MOK. Podobnie jak w latach ubiegłych przeprowadzony on został systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund. W gronie 17 uczestników zwyciężył z dorobkiem 6 punktów Piotr Kamiński, który wyprzedził Jana Kukorowskiego – 5,5 punktów oraz Wiesława Banacha – 5 punktów. Turniej sprawnie sędziował Kamil Żurawski, który debiutował w tej roli. Następną „piątkową” imprezą w MOK-u będzie turniej szachów błyskawicznych P 5′, który rozegrany zostanie w dniu 22 stycznia. Zapisy do 17.30. Pierwsza runda o 17.45. Wszystkich serdecznie zapraszamy! 

Zobacz także:

Wyniki I turnieju szachów szybkich GP Dyrektora MOK 2016 – Gniezno, 2016.01.15

Klasyfikacja indywidualna po I turnieju (po sporządzeniu)

Klasyfikacja drużynowa po I turnieju (po sporządzeniu)

Zdjęcia nadesłane przez Krzysztofa Szeląga