Pierwszy turniej szachów szybkich GP MOK 2017

W piątkowy wieczór, 20 stycznia odbył się pierwszy turniej XIX cyklu Grand Prix o Puchar Dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury w Gnieźnie. Tegoroczną edycję zainaugurowano 7–rundowym turniejem szachów szybkich P 8’+3”. Na starcie rozgrywek stanęło 15 uczestników. Zwycięstwo odniósł Paweł Nawrocki, który zgromadził 6,5 punktów. Miejsce drugie zajął Mirosław Sobczak – 5,5 punktów a trzecie Jan Kukorowski – 5 punktów.

Turniej sprawnie sędziował Kamil Żurawski.

Na następną piątkową imprezę zapraszamy za tydzień, 27 stycznia. Odbędzie się wówczas turniej szachów błyskawicznych P 3’+2”. Zapisy do 17.30. Pierwsza runda o 17.45.

Zobacz także:

Wyniki 1 turnieju szachów szybkich GP MOK 2017

Klasyfikacja indywidualna po 1 turnieju

Klasyfikacja drużynowa po 1 turnieju

Zdjęcia z turnieju autorstwa Krzysztofa Szeląga