Pierwszy zjazd Wielkopolskiej III i IV Ligi Juniorów 2019 za nami

W miniony weekend, 2-3 lutego b.r. odbył się w Ostrowie Wielkopolskim pierwszy z dwóch zjazdów Wielkopolskiej III i IV Ligi Juniorów, w których udział biorą dwie drużyny Chrobrego.

Występujący w III lidze zespół Chrobrego II uległ kolejno: KTSz Kalisz II w stosunku 1-5, AZS Politechnice Poznańskiej I 1,5-4,5, UKS KKS Kiełbasce Kościelec I 2,5-3,5 oraz Nowotomyskiej Akademii Szachowej I 1,5-4,5. Punkty dla naszej drużyny zdobyli: Jan Kukorowski – 1,5, Mateusz Żurawski – 2,5, Oskar Radwański – 0,5, Mikołaj Gubała – 1,5, Lena Frąckowiak – 0,5, Anna Oszutowska – 0 (wszyscy z 4 partii). 

Natomiast występująca w IV lidze ekipa Chrobrego III pokonała Dwie Wieże Brzeźno I w stosunku 5-1, zremisowała z KTSz Kalisz IV 3-3 i wygrała z MGOK Gambit Ślesin II 4,5-1,5. Punkty dla gnieźnian zdobyli: Maciej Stanczewski – 2, Stanisław Borkowski – 2,5, Adam Wiśniewski – 0,5, Tymoteusz Bakaj – 2,5, Natasza Klimko – 2,5, Aleksandra Łukasik – 2,5 (wszyscy z 3 partii). 

Drugi zjazd rozgrywek III i IV ligi odbędzie się również w Ostrowie Wielkopolskim w dniach 16 i 17 lutego b.r.

Zobacz także: 

Strona III ligi

Strona IV ligi