Pierwszy zjazd Wielkopolskiej III i IV Ligi Juniorów za nami

Podobnie jak w roku ubiegłym rozgrywki Wielkopolskiej III i IV Ligi Juniorów odbywają się w Gnieźnie. Na starcie stanęło łącznie 24 wielkopolskich drużyn – 10 w III i 14 w IV lidze.

W mijający weekend, 24 i 25 stycznia rozegrano rundy w ramach pierwszego zjazdu obu lig. Występujący w III lidze zespół Chrobrego II zajmuje po 4 rundach drugie miejsce z dorobkiem 7 punktów meczowych. Natomiast w IV lidze Pierwszą Stolicę reprezentują dwie kolejne drużyny Chrobrego. Po dwóch rundach Chrobry IV z dorobkiem 3 punktów plasuje się na miejscu 4, zaś Chrobry III jest 8 z dwoma punktami na koncie. Kolejne rundy, w ramach drugiego i zarazem ostatniego zjazdu, zaplanowano na sobotę i niedzielę 28 i 29 marca. Podobnie jak w przypadku pierwszego zjazdu, odbędą się one również w salach Miejskiego Ośrodka Kultury.

 

Zobacz także:

Wielkopolska III Liga Juniorów

Wielkopolska IV Liga Juniorów

Zdjęcia z III i IV Wielkopolskiej Ligi Juniorów – I zjazd

Komunikat organizacyjny nr 1 IV Liga Juniorów

Komunikat sędziowski nr 1 IV Liga Juniorów

Komunikat sędziowski nr 2 IV Liga Juniorów