Piątkowe rozgrywki w MOK-u nabierają tempa

Nabierają tempa rozgrywane w piątkowe wieczory turnieje w ramach GP Dyrektora MOK.

W ostatni piątek, 3 października b.r przeprowadzono rywalizacje w szachach szybkich P 10′. W 7-rundowym turnieju, w którym udział wzięło 9 zawodników zwycięstwo z kompletem punktów odniósł Wiesław Banach. Wyprzedził on Mirosława Sobczaka – 6 punktów i Szymona Banacha – 5 punktów. W klasyfikacji kobiet najlepszą była okazała się Paulina Kałużna z Hetmana Żydowo, która zgromadziła 2 punkty. Najlepszym juniorem do lat 10 był Aleksander Łepski – 1 punkt. Wśród juniorów do lat 14 triumfował Mikołaj Poremski – 3,5 punktów, zaś do lat 18 Szymon Banach. Następny turniej z cyklu GP już w najbliższy piątek, 10 października b.r. Zapisy do 17.30. Pierwsza runda o 17.45. Wszystkich serdecznie zapraszamy!

Zobacz także:

Szczegółowe wyniki XV turnieju szachów szybkich P 10′ – Gniezno, 03.10.2014 r.

Klasyfikacja GP 2014 w szachach szybkich po 15 turniejach