Podsumowanie całorocznego konkursu „Gnieźnieńska dwuchodówka 2011”

Z końcem roku dobiegł końca konkurs „Gnieźnieńska dwuchodówka 2011”. Polegał on na przysyłaniu rozwiązań umieszczanych na naszej stronie zadań szachowych (mat w dwu posunięciach). W sumie pojawiły się 44 zadania. Udział w konkursie wzięły łącznie 23 osoby. Zwycięzcami okazali się Michał Wysocki oraz Piotr Przybylski, którzy przysłali prawidłowe rozwiązania na wszystkie 44 zadania! Doceniając systematyczność oraz trafność nadesłanych przez nich rozwiązań organizatorzy postanowili przyznać dwie pierwsze nagrody.

W klasyfikacji uczestników „Szkółki szachowej MOK” najlepszymi okazali się Dorota Doberschütz oraz Wojciech Doberschütz, którzy nadesłali po 30 prawidłowych rozwiązań.

Triumfatorom serdecznie gratulujemy!

Oficjalne podsumowanie konkursu oraz wręczenie nagród zwycięzcom odbędzie się przed turniejem rozgrywanym w ramach GP Dyrektora MOK w dniu 13 stycznia b.r. o godzinie 17.30 w auli Miejskiego Ośrodka Kultury.