Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów w Koninie – ważne informacje od organizatora

Przekazujemy garść istotnych informacji, które otrzymaliśmy od organizatora Półfinałów Mistrzostw Wielkopolski Juniorów, które rozegrane zostaną w Koninie, 2 kwietnia b.r.

Szanowni Państwo,
Już za niespełna tydzień rozegrane zostaną Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów i Młodzików Strefy Wschodniej.
W imieniu zespołu przygotowującego tę imprezę przedstawiam poniżej garść informacji:
1) W zawodach weźmie udział blisko 200 zawodników (na tą chwilę jest tylu zgłoszonych) i jeśli frekwencja się utrzyma planujemy rozegranie każdej grupy oddzielnie (dotyczy głównie D13, D15 i D18)

2) Zawody rozegrane zostaną 2 kwietnia, 1 runda – godz. 10.00.Ostatnie potwierdzenia i weryfikacja zgłoszeń godz. 9.00 – 9.30

3) Przypominam o opłacie wpisowego 30,00 zł, którą należało zrobić do dnia dzisiejszego, tj 26 marca. Dużo osób jest jeszcze odhaczanych, niemniej prosimy o pilne dokonanie wpłat.
4) Dane do wpłat: UKS Smecz Konin, ul. Sosnowa 16, 62-510 Konin. nr konta
65 1600 1462 1808 2568 6000 0001 Tytułem imię i nazwisko zawodnika, grupa rozgrywek.W przypadku wpłat klubowych bardzo proszę o informację zwrotną na meila kogo dotyczy opłata.
5) Zawodnicy, którzy opłacili wpisowe i są odznaczeni na liście startowej „ok” przystępują do gry od 1 rundy;
6) Zawodnicy, którzy nie mają opłaconego wpisowego i nie mają odznaczonego „ok” na liście startowej przystępują do gry od 2 rundy.
7) Kluby, które chcą otrzymać fakturę proszone są o kontakt zwrotny z podaniem danych oraz osób, których ma dotyczyć faktura.
8) Parking jest przystosowany do dużej ilości samochodów, ale dodatkowo będzie możliwość zaparkowania za szkołą (obok boisk szkolnych).
9) na stronie fb klubu UKS Smecz Konin- https://www.facebook.com/smeczkonin publikowane są informacje dotyczące zawodów.

Do zobaczenia w sobotę w Koninie!
Pozdrawiam

Kamil Szadkowski