Pożegnanie Lata 2018 – fotorelacja ze spływu kajakowego

Zamieszczamy fotorelację ze zorganizowanego kilka dni temu przez Państwa Monikę i Ireneusza Butyrowskich spływu kajakowego:

Dnia 8.09.2018 roku w Tarnowie n/Piławą, 20 km od Piły, odbył się piknik u rodziców Marcela Butyrowskiego, w którym wzięły udział 23 osoby. W spotkaniu uczestniczyło kilkunastu klubowiczów Chrobrego: rodzina Wiśniewskich, rodzina Żurawskich, rodzina Łukasik, rodzina Lewandowskich, rodzina Kukorowskich, rodzina Butyrowskich i Dawid Romański oraz dodatkowo rodzina Garbarek z klubu Poznań Raszyn. Ważnym wydarzeniem pikniku był spływ kajakowy rzeką Piławą z miejscowości Szwecja do Rozlewiska Piławy w Tarnowie i dodatkowy krótszy spływ z miejscowości Czechyń do Rozlewiska Piławy. Następnie, po krzepiącym rosole, został rozegrany turniej szachowego debla, w którym wzięli udział wszyscy obecni na spotkaniu szachiści. Sobota zakończyła się przesmacznym grillem okraszonym sałatkami, wypiekami, napojami oraz „baaardzo” długim pobytem przy ognisku.

Składamy serdeczne podziękowania Kamilowi Żurawskiemu za sprawną sędziowsko-administracyjną obsługę turnieju a wszystkim uczestnikom za liczne przybycie i wytrwałość w znoszeniu wysiłku kajakowego, zaś szczególnie dziękujemy wszystkim rodzicom za wsparcie kulinarno-organizacyjne.

         Mamy nadzieję, że zagoiły się wszelkie drobne rany od trudów wiosłowania, nastąpiła regeneracja organizmów a za rok frekwencja również dopisze.

Monika i Ireneusz Butyrowscy

P.S. Zarząd klubu LKS Chrobry oraz jego członkowie pragną podziękować Państwu Butyrowskim za zaproszenie oraz podjęcie tak ciekawej inicjatywy integrującej nasze środowisko.

Zobacz także: 

Wyniki turnieju debla

Galeria zdjęć nadesłanych przez p. Butyrowskich