Pracowity weekend szachistów Chrobrego

W miniony weekend odbyły się turnieje szachów szybkich, w których udział wzięli reprezentanci Chrobrego.

W sobotę, 4 czerwca b.r. odbył się w Kaliszu Ogólnopolski Dziecięcy Turniej Szachowy Calisia 2022 (7 rund tempem P 30’). W grupie A z udziałem 12 zawodników Iwo Maciejewski był 4, zaś w grupie B 17 miejsce zajął Antoni Bernaciak.

Wyniki grupy A 

Wyniki grupy B  

Tego samego dnia, w Żninie zorganizowano kolejny turniej w ramach Międzyszkolnej Ligi Szachowej. W turnieju A (7 rund tempem 10’+5”), w stawce 25 zawodników Franciszek Błochowiak był 17 (2 miejsce w klasyfikacji chłopców do lat 9), zaś Tomasz Nawrocki 18.

Wyniki turnieju

Natomiast w niedzielę, 5 czerwca w rozegranym w Śremie XII Turniej Szachowy o Puchar Firmy EL-BUD stanowiącym II GP Wielkopolski w szachach szybkich, w stawce 118 zawodników Michał Górecki był 44 (2 miejsce wśród juniorów do lat 14), Ryszard Szeszycki 59, a Jan Szeszycki 75 (2 miejsce wśród juniorów do lat 10).

Wyniki turnieju