Prymus i „Jedynka” najlepsze!

W czwartek, 17 grudnia b.r. w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury odbyły się drużynowe mistrzostwa Gniezna i powiatu gnieźnieńskiego w szachach szkół podstwowych i gimnazjalnych.

Wśród „podstawówek” triumfowała Językowa Szkoła Podstawowa PRYMUS przed Zespołem Szkół Publicznych w Żydowie i Zespołem Szkolno-Gimnazjalnym w Szczytnikach Duchownych. Wśród szkół gimnazjalnych najlepszą okazała się drużyna Gimnazjum nr 1 w Gnieźnie, która wyprzedziła ZS-G w Szczytnikach Duchownych i ZSP w Żydowie. Zawody sędziował Emil Wiśniewski z Chrobrego Gniezno.

Zobacz także:

Wyniki drużynowych mistrzostw Gniezna i powiatiu gnieźnieńskiego – szkoły podstawowe – 17.12.2015 roku

Wyniki drużynowych mistrzostw Gniezna i powiatiu gnieźnieńskiego – szkoły gimnazjalne – 17.12.2015 roku

Zdjęcia autorstwa Janki Matyski (MOK Gniezno)