Przypominamy o sobotnim turnieju GP „Szachy na basenie”

Już w najbliższą sobotę, 25 sierpnia b.r. na terenie Gnieźnieńskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Jolenty w Gnieźnie rozegrany zostanie trzeci turniej szachów szybkich P 15′ w ramach Grand Prix „Szachy na basenie”, który pierwotnie miał się odbyć 21 lipca.  Zapisy przyjmowane są drogą internetową lub bezpośrednio przed zawodami, tj. w godzinach 9.30-9.55. Otwarcie turnieju i odprawa techniczna o godzinie 10.00, pierwsza runda o 10.15. Szczegóły w zamieszczonym poniżej komunikacie. Udział w turnieju jest bezpłatny. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy!

Jednocześnie informujemy, że tym razem turniej odbędzie się nie w kawiarni, lecz w sali turniejowej, na I pietrze ośrodka GOSiR (wejście główne)

 

Zobacz także:

Komunikat organizacyjny