Przypominamy o zgłaszaniu się do najbliższych turniejów organizowanych w Gnieźnie

Bardzo serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w organizowanych przez LKS Chrobry w najbliższych tygodniach turniejach szachowych. Prosimy o wcześniejsze zgłoszenie swojej gotowości uczestnictwa w naszych imprezach. Przypominamy, że już 4 maja upływa termin internetowych zapisów do 42. Międzynarodowego Turnieju o Puchar Prezydenta Gniezna (P 15′). Natomiast zgłoszenia do prestiżowych Mistrzostw Gniezna w szachach klasycznych, których rozegranie planowane jest w ciągu trzech majowych weekendów, przyjmowane są wyłącznie do dnia 10 maja. W dniu 11 maja dokonany zostanie – na podstawie zgłoszeń – podział na trzy grupy turniejowe (A, B i C) i nie będzie już możliwości zapisania się do mistrzostw.

KOMUNIKAT O 42. MIĘDZYNARODOWYM TURNIEJU SZACHOWYM O PUCHAR PREZYDENTA GNIEZNA

Komunikat o Mistrzostwach Gniezna w szachach klasycznych 2012