Reaktywacja strony lkschrobry.gniezno.pl

Niniejszym pragniemy zakomunikować, że strona Chrobrego Gniezno znowu działa. Po dłuższej przerwie związanej z koniecznością zabezpieczenia i przeniesienia wszystkich (również archiwalnych) treści na nowszą wersję joomli (na której pracuje nasza strona) przywracamy na razie wersję roboczą strony (aby nie przedłużać jeszcze bardziej przerwy w funkcjonowaniu strony). W pełni nie działają jeszcze niektóre komponenty strony, ale wkrótce przywrócimy ich poprawne funkcjonowanie oraz zmienimy jej całą szatę graficzną. Ważne jest też to, że nowa strona (działająca na nowszej, mniej narażonej na złośliwe ataki, wersji joomli) dawała nam będzie większe możliwości, zwłaszcza interaktywne. Będziemy też sukcesywnie uzupełniać treści, które w wyniku przerwy w funkcjonowaniu strony nie zostały opublikowane. 

Przepraszamy za problemy i jednocześnie zachęcamy do ponownego odwiedzania naszej strony. 

Zarząd LKS Chrobry Gniezno