Regulamin kwalifikacji do I drużyny Chrobrego na rozgrywki II Ligi Seniorów

Podobnie jak w roku ubiegłym zarząd LKS Chrobry Gniezno podjął decyzję o przeprowadzeniu kwalifikacji do I drużyny Chrobrego na rozgrywki II Ligi Seniorów. O kolejności zawodników uzyskujących ewentualny awans do drugoligowej drużyny Chrobrego decydować będą wyniki uzyskane w sierpniowym Turnieju o Puchar Dyrektora GOSiR „Szachy na basenie” oraz czerwcowych Mistrzostwach Gniezna (finał A). Novum w stosunku do ubiegłorocznego regulaminu stanowi priorytetowe potraktowanie sierpniowego turnieju „Szachy na basenie”, gdyż tempo jego rozgrywania w dużo większym stopniu zbliżone jest do tempa obowiązującego na II Lidze Seniorów, niż to z Mistrzostw Gniezna.

 

Zobacz także:

Regulamin kwalifikacji do I drużyny Chrobrego na rozgrywki II Ligi Seniorów 2013