Relacja Ilony Kolber-Witkowskiej z Kowalewa Pomorskiego

Przedstawiamy krótką relację nadesłaną przez p. Ilonę Kolber-Witkowską, która wraz z rodziną towarzyszyła Filipowi Witkowskiemu, uczestniczącemu w XXIV Międzynarodowym Turnieju Szachowym „Kowalewo Pomorskie 2017”. 

 

W dniach 10-16.07 w Kowalewie Pomorskim odbył się XXIV Międzynarodowy Turniej Szachowy. Zawodnicy rozegrali 9 rund, 90 minut na każda osobę. W grupie F do lat 8 wystąpił nasz zawodnik Filip Witkowski. Filip z wynikiem 5.0 uplasował się na 11 miejscu na 22 zawodników w silnie obsadzonej grupie oraz zdobył IV kategorię szachową. Cały turniej był zorganizowany wzorowo, a występujący  zawodnicy przybyli  z różnych stron Polski. 

Ilona Kolber-Witkowska

Z naszej strony dodajmy, że występujący w liczącej 67 zawodników grupie OPEN A+B junior Chrobrego Marcel Butyrowski zajął 26 miejsce z dorobkiem 5 punktów.

Wyniki grupy F – dla lat 8  http://www.chessarbiter.com/turnieje/2017/ti_2388/

Wyniki grupy A+B   http://www.chessarbiter.com/turnieje/2017/ti_2384/

Zdjęcia nadesłane przez Dariusza Witkowskiego