Relacja Jacka Kukorowskiego z memoriału Ireny Warakomskiej

Zamieszczamy relację Jacka Kukorowskiego z memoriału Ireny Warakomskiej.

 I Międzynarodowy Memoriał Ireny Warakomskiej dobiegł końca.

Mamy nadzieję, że wszyscy już w domu szczęśliwie!

To jeden z najlepszych festiwali szachowych, na których byliśmy! Serio! Kilka drobnych wpadek dodało tylko smaczku turniejowi. Ot chwilowa „zawiecha” w transmisji, czy brak mleka w źródełku 😉 W niczym to nie przeszkadzało. Wszystko sprawnie i o czasie.

Występy naszych być może mogły być lepsze. Państwo sami ocenią: https://chessmanager.com/tournamen…/5646488461901824/results

Miro najwyżej w klasyfikacji i przyrost ELO. Jagódce, naszemu klubowemu dobru narodowemu, nieco słabiej poszło, ale apetyt na wyniki jest najważniejszy. Jan ugrał sporo, choć liczył na więcej. Szkoleniowo świetnie i bardzo dobre partie! Łatwo sprawdzić na stronie organizatora.
Czegóż więcej sobie życzyć?

Teraz chwila przerwy i rozjeżdżamy się na kolejne turnieje. Wyciągamy wnioski, aby następne partie były jeszcze lepsze, no i aby wyniki bardziej satysfakcjonowały naszych kibiców!

Za rok na Warakomską? Ależ oczywiście!

Zobacz także:

Zdjęcia przesłane przez Jacka Kukorowskiego