Relacja Moniki Butyrowskiej z Obornik

Zamieszczamy relację Miniki Butyrowskiej z turnieju szachów szybkich, który odbył się w Obornikach:

 10 września 2017 roku w Obornikach odbył się Obornicki Jesienny Turniej Szachowy, rozgrywany na dystansie 7 rund z tempem 10’+5″ a obsadzony przez 47 zawodników. Wśród tych zawodników znalazło się dwóch z naszego klubu: Krzysztof Raczyński startujący z miejsca 2 i Marcel Butyrowski startujacy z miejsca 8. Panowie zaprezentowali się znakomicie, zgarniając to, co najważniejsze. Krzysiu zajął miejsce 1 z sumą 6,5 punktu a Marcel zajął 2 miejsce z sumą 6 punktów. I to zarówno w klasyfikacji generalnej, jak i tak samo w klasyfikacji juniorów. Ciekawostką jest fakt, że jedyny remis Krzysztof odnotował z Dorotą Sikorską I++ z KSz”LECH-WSUS Poznań” a jedyną przegraną Marcel odnotował z Krzysiem. Reszta partii szachowych to wygrane. Chłopakom gratulujemy 1 i 2 miejsca w tym obornickim turnieju szachów szybkich. Powodzenia! 

Monika Butyrowska

Zobacz także:

Szczegółowe wyniki turnieju

Zdjęcia z turnieju

Strona organizatora na fb