Relacja Zuzanny Szeląg ze Spały

Prezentujemy relację nadesłaną przez naszą juniorkę Zuzannę Szeląg z rozegranej w Spale III Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Umysłowych: W dniach 5-12 kwietnia przebywałam w Spale na III Ogólnopolskiej Olimpiadzie w Sportach Umysłowych. Zawody odbywały się w Centralnym Ośrodku Sportu. W uroczystym otwarciu olimpiady wzięli udział nie tylko szachiści, ale też warcabiści i brydżyści. Znicz olimpijski zapalił złoty medalista tegorocznej olimpiady w Soczi – Zbigniew Bródka. Trzeciego dnia był zorganizowany wyjazd do Tomaszowa Mazowieckiego na kręgle. W turnieju zdobyłam 50% punktów. Z wyniku jestem średnio zadowolona, w tym roku postaram się znów awansować do mistrzostw i poprawić swój wynik na olimpiadzie.

 

Zuzanna Szeląg

Zobacz także:

Strona OOM 2014 – Spała, 5-12.04.2014 r.