Reprezentanci Chrobrego na turnieju w Bydgoszczy

W niedzielę, 28 maja b.r. pięciu reprezentantów Chrobrego Gniezno brało udział w XVII turnieju OTSz TALENTY 2017, zorganizowanym przez MDK nr 1 w Bydgoszczy. Patronat honorowy nad turniejem objął poseł na Sejm RP Pan Łukasz Schreiber.
W grupie A, w której na dystansie 9 rund rywalizowali seniorzy i juniorzy powyżej 15 roku życia, w stawce 27 zawodników, 9 miejsce zajął Mirosław Sobczak, zaś 10 miejsce Kamil Żurawski – obaj po 5 punktów. W 7-rundowym turnieju grupy B, w którym grało 20 juniorów do lat 14, Mateusz Żurawski zajął miejsce 4, zdobywając 4,5 punktów. Natomiast w grupie C, dla dzieci do lat 10, w stawce 45 zawodników Kamil Kula zdobył 5 punktów i zajął miejsce10, zaś Tymoteusz Bakaj po zgromadzeniu 4,5 punktów uplasował się na miejscu 12.

Zobacz także: 

Wyniki grupa A

Wyniki grupa B

Wyniki grupa C

Zdjęcia z turnieju przesłane przez Mirosława Sobczaka