Reprezentanci Chrobrego na turnieju w Poznaniu

W dniach 9-10 marca b.r. odbyły się w salach Politechniki Poznańskiej dwa turnieje szachów klasycznych, w których udział wzięło siedmioro reprezentantów Chrobrego.

W 5-rundowym turnieju A, stanowiącym I Mistrzostwa AZS Politechniki Poznańskiej, w którym na starcie stanęło 31 zawodników legitymujących się przynajmniej II kategorią szachową nasi reprezentanci uplasowali sie na następujących pozycjach: 5 Wojciech Gawrysiak, 6 Mateusz Żurawski – obaj po 3,5 punktów, 8 Kamil Żurawski – 3 punkty, 18 Karol Stanisławski – 2,5 punktów, 31 – Lena Frąckowiak – 1 punkt. 

Natomiast w 7-rundowym turnieju B, przeznaczonym dla zawodników z kategorią III i niższymi udział wzięło 40 szachistów. Anna Oszutowska zakończyła rywalizację na miejscu 7 z dorobkiem 4,5 punktów (będąc najlepszą wśród dziewcząt), zaś Tymoteusz Bakaj był 20 – 3,5 punktów. 

Zobacz także:

Wyniki turnieju A

Wyniki turnieju B