Reprezentanci Chrobrego wystąpili w kolejnym turnieju Pucharu Polski

W dniach 21-22 maja b.r. odbył się w Puławach drugi z zaplanowanych czterech turniejów w ramach tegorocznego cyklu PGNiG TERMIKA PUCHAR POLSKI 2022. W silnej stawce ponad 250 zawodników z całego kraju wystąpiło 3 reprezentantów gnieźnieńskiego Chrobrego.

W sobotnim turnieju klasyfikacyjnym (9 rund tempem 10’+5″) uplasowali się oni na następujących pozycjach:

64 – Krzysztof Chojnacki

107 – Andrzej Józefczak

148 – Mirosław Sobczak

Wyniki turnieju klasyfikacyjnego

Natomiast w niedzielę, 10.04 dla osób, które nie zakwalifikowały się do finału turnieju głównego zorganizowano 13-rundowy turniej szachów błyskawicznych tempem 3’+2″. W stawce 212 uczestników nasi reprezentanci zakończyli rywalizację na następujących pozycjach:

24 – Krzysztof Chojnacki

109 – Andrzej Józefczak

115 – Mirosław Sobczak

Wyniki turnieju blitza