Reprezentanci Chrobrego wystąpili w rozgrywkach Pucharu Polski

W dniach 9-10 kwietnia b.r. odbył się w Elblągu pierwszy z zaplanowanych czterech turniejów w ramach tegorocznego cyklu PGNiG TERMIKA PUCHAR POLSKI 2022. W silnej stawce ponad 330 zawodników z całego kraju wystąpiło 5 reprezentantów gnieźnieńskiego Chrobrego.

W sobotnim turnieju klasyfikacyjnym (9 rund tempem 10’+5″) uplasowali się oni na następujących pozycjach:

40 – Krzysztof Chojnacki

52 – Jan Wojdak

59 – Rafał Lubczyński

88 – Mirosław Sobczak

113 – Andrzej Józefczak

Wyniki turnieju klasyfikacyjnego

Natomiast w niedzielę, 10.04 dla osób, które nie zakwalifikowały się do finału turnieju głównego zorganizowano 13-rundowy turniej szachów błyskawicznych tempem 3’+2″. W stawce blisko 300 uczestników nasi reprezentanci zakończyli rywalizację na następujących pozycjach:

5 – Krzysztof Chojnacki

30 – Rafał Lubczyński

95 – Jan Wojdak

77 – Mirosław Sobczak

127 – Andrzej Józefczak

Wyniki turnieju blitza

Informacja o tym i pozostałych tegorocznych turniejach PP na stronie PZSZACH