Rozegrano derbowe spotkania Wielkopolskiej IV Ligi Seniorów

Ze względu na niedzielny wyjazd szachistów Chrobrego na prestiżowy turniej do Trzcianki, już w sobotę, 3 marca b.r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie rozegrano awansem dwa spotkania Wielkopolskiej IV Ligi Seniorów. Naprzeciw siebie stanęli klubowi koledzy reprezentujący Chrobrego II, III i IV. Wyniki obu meczów przedstawiają się następująco:

 

Chrobry IV – Chrobry III 2 – 3

1. Wiesław Adamczyk – Przemysław Doberschütz 0 – 1

2. Kazimierz Kujawski – Tomasz Orczykowski 0 – 1

3. Jaromir Dziel – Jarosław Orczykowski 1 – 0

4. Karol Nawrocki – Wojciech Doberschütz 0,5 – 0,5

5. Ewa Zamiar – Zuzanna Szeląg 0,5 – 0,5

 

Chrobry III – Chrobry II 0,5 – 4,5

1. Przemysław Doberschütz – Jan Kujawski 0 – 1

2. Tomasz Orczykowski – Piotr Czapliński 0 – 1

3. Jarosław Orczykowski – Emil Wiśniewski 0 – 1

4. Wojciech Doberschütz – Szymon Banach 0 – 1

5. Zuzanna Szeląg – Lidia Stelmaszyk 0,5 – 0,5

 

Na uwagę zasługują wyniki osiągnięte przez naszych najmłodszych zawodników: 12 – letni Wojtek Doberschütz zremisował ze starszym i bardziej doświadczonym kolegą klubowym Karolem Nawrockim, zaś 11 – letnia Zuzanna Szeląg osiągnęła dwa cenne remisy z seniorkami Chrobrego – Ewą Zamiar oraz Lidią Stelmaszyk.

Zobacz także:

Zdjęcia z meczów rozegranych awansem w ramach Wielkopolskiej IV Ligi Seniorów – Gniezno 03.03.2012 r.