Rozegrano dwie kolejne rundy IV ligi seniorów

W niedzielę, 6 lutego br. odbył się w Koninie kolejny zjazd IV ligi seniorów, w której rywalizuje III drużyna Chrobrego. Rozegrano dwie kolejne rundy, w których nasi zawodnicy najpierw zremisowali z zespołem Gambitu Ślesin 2,5-2,5, a następnie ulegli II drużynie OTSz Ostrów Wielkopolski w stosunku 2-3.

 

W niedzielę, 6 lutego br. odbył się w Koninie kolejny zjazd IV ligi seniorów, w której rywalizuje III drużyna Chrobrego. Rozegrano dwie kolejne rundy, w których nasi zawodnicy najpierw zremisowali z zespołem Gambitu Ślesin 2,5-2,5, a następnie ulegli II drużynie OTSz Ostrów Wielkopolski w stosunku 2-3.Punkty dla gnieźnian zdobyli: Piotr Czapliński – 2, Szymon Banach – 2, Przemysław Doberschütz – 0, dziesięcioletni junior Wojciech Doberschütz – 0,5 i Agata Wesołowska – 0 (wszyscy z 2 partii). Kolejny zjazd IV ligi seniorów odbędzie się w niedzielę, 13 marca b.r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie.

Zobacz także:

Wyniki IV Ligi Seniorów Konin 23.01.2011r.