Rozegrano kolejny turniej blitza w ramach GP Dyrektora MOK

W piątek, 25 kwietnia b.r. w Miejskim Ośrodku Kultury rozegrano kolejną imprezę w ramach Grand Prix Dyrektora MOK 2014. Był nią turniej szachów błyskawicznych P 3’+2″, w którym udział wzięło 12 uczestników. W jego trakcie odbyło się 7 rund systemem szwajcarskim, w których skojarzona para rozegrała dwie partie (białym i czarnym kolorem). Zwyciężył Łukasz Bardeli – 13,5 punktów, który wyprzedził Szymona Banacha – 10 punktów punktów oraz Mirosława Sobczaka – 9 punktów. Najlepszą kobietą okazała się Zuzanna Szeląg – 5 punktów. Wśród juniorów triumfował Szymon Banach, zaś w gronie zawodników z III kategorią Mateusz Żurawski – 4,5 punktów.

 

Turniej sprawnie sędziował Piotr Przybylski. Następny turniej (P’ 10) w Miejskim Ośrodku Kultury odbędzie się w najbliższy piątek, 16 maja. Początek o 17.45. Zapisy do 17.30. Wszystkich serdecznie zapraszamy!

Zobacz także:

Wyniki IV turnieju GP w szachach błyskawicznych o Puchar Dyrektora MOK 2014 – 25.04.2014 r.

Klasyfikacja GP w szachach błyskawicznych o Puchar Dyrektora MOK 2014 po 4 turniejach