Rozegrano kolejny turniej błyskawiczny P 5′ o GP Dyrektora MOK

W piątek, 23 listopada b.r. odbyły się kolejne zawody w ramach Grand Prix Dyrektora MOK. Tym razem rozegrano 11-rundowy turniej szachów błyskawicznych P 5′. Zwycięstwo odniósł Łukasz Bardeli, który zgromadził 9,5 punktów i wyprzedził Jana Kujawskiego oraz Mirosława Sobczaka – obaj po 9 punktów. Najlepszą kobietą okazała się Zuzanna Szeląg – 5,5 punktów. Wśród juniorów do lat 8 triumfował Mateusz Żurawski – 4 punkty, zaś wśród 10-latków najlepszym był Antoni Kamiński z dorobkiem 5,5 punktów. W grupie juniorów do lat 14 zwycięstwo odniósł Karol Nawrocki – 6 punktów, natomiast w najstarszej grupie juniorów, do lat 18, rywalizację wygrał Szymon Banach – 6,5 punktów. Turniej sprawnie sędziował Piotr Przybylski. Kolejną”piątkową” imprezą będzie przedostatni turniej w ramach GP 90-lecia GKSz, który zaplanowany jest na dzień 30 listopada b.r. Początek o 17.45. Zapisy do 17.30. Serdecznie zapraszamy!

 

Zobacz także:

Szczegółowe wyniki GP Dyrektora MOK 23.11.2012 r.

Klasyfikacja generalna po 18 turniejach