Rozegrano kolejny turniej GP Dyrektora MOK

W piątek, 21 stycznia b.r. rozegrano drugi turniej z cyklu Grand Prix Dyrektora MOK 2011. Tym razem rywalizowano na dystansie 7 rund, tempem po 10 minut na partię dla każdego zawodnika. Podobnie jak w przypadku poprzedniego turnieju (z dnia 14 stycznia) triumfowali najbardziej doświadczeni zawodnicy, którzy legitymują się najwyższymi rankingami.

W piątek, 21 stycznia b.r. rozegrano drugi turniej z cyklu Grand Prix Dyrektora MOK 2011. Tym razem rywalizowano na dystansie 7 rund, tempem po 10 minut na partię dla każdego zawodnika. Podobnie jak w przypadku poprzedniego turnieju (z dnia 14 stycznia) triumfowali najbardziej doświadczeni zawodnicy, którzy legitymują się najwyższymi rankingami.Zwyciężył Mirosław Sobczak – 6,5 punktów, przed Łukaszem Bardeli – 6 punktów i Wiesławem Banachem – 5,5 punktów. Wśród „szkółkowiczów” powyżej 10 lat najlepszym okazał się Karol Nawrocki – 4,5 punktów, zaś wśród dzieci do lat 10 – Alan Kajdaniak – 3 punkty. Kolejny turniej z cyklu GP MOK już w najbliższy piątek, 28 stycznia, jak zwykle o 17.45.

 

 

Zobacz także:

Turniej P 10′  21.01.2011r. – wyniki

Klasyfikacja generalna GP MOK 2011