Rozegrano kolejny turniej GP Dyrektora MOK

W piątek, 18 lutego b.r. rozegrano kolejny turniej z cyklu Grand Prix Dyrektora MOK 2011. Tym razem rywalizowano na dystansie 7 rund, tempem po 10 minut na partię dla każdego zawodnika.

W piątek, 18 lutego b.r. rozegrano kolejny turniej z cyklu Grand Prix Dyrektora MOK 2011. Tym razem rywalizowano na dystansie 7 rund, tempem po 10 minut na partię dla każdego zawodnika. W zawodach udział wzięło 32 zawodników, w tym spora grupa juniorów ze Szkółki Szachowej MOK. Podobnie jak w przypadku poprzednich turniejów triumfowali najbardziej doświadczeni zawodnicy, którzy legitymują się najwyższymi rankingami. Zwyciężył Mirosław Sobczak – 6 punktów przed Wiesławem Banachem i Łukaszem Bardeli (obaj po 5,5 punktów). Wśród „szkółkowiczów” powyżej 10 lat najlepszym okazał się Marek Nawrocki – 4,5 punktów, zaś wśród dzieci do lat 10 – Szymon Nawrocki – 3,5 punktów. Turniej jak zwykle sędziował i sprawozdanie sporządził Piotr Przybylski. Kolejne zawody z cyklu GP MOK już w najbliższy piątek, 25 lutego, jak zwykle o 17.45. Wszystkich serdecznie zapraszamy!

 


Zobacz także:

Turniej P’10 18.02.2011r. – wyniki

Klasyfikacja generalna GP MOK 2011 po 5 turniejach

Zdjęcia z turnieju

Relacja wideo