Rozegrano kolejny turniej w ramach GP Dyrektora MOK

W piątek, 12 czerwca b.r. odbył się turniej szachów szybkich P 8’+3″, rozgrywany systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund w ramach Grand Prix Dyrektora MOK 2015.

 

Na jego starcie stanęło 12 szachistów. Zwycięstwo z dorobkiem 7 punktów odniósł Łukasz Bardeli, który wyprzedził  Jana Kukorowskiego i Wiesława Banacha – obaj po 5 punktów. Zawody sędziował Wiesław Banach. Następną zaplanowaną imprezą będzie turniej szachów błyskawicznych P 3’+2″, który rozegrany zostanie w dniu 26 czerwca. Zapisy do 17.30. Pierwsza runda o 17.45. Wszystkich serdecznie zapraszamy!

Zobacz także:

Wyniki VI turnieju GP Dyrektora MOK 2015 w szachach szybkich – Gniezno, 12.06.2015 roku

Klasyfikacja indywidualna po VI turniejach

Klasyfikacja drużynowa po VI turniejach