Rozegrano kolejny turniej z cyklu GP Dyrektora MOK

W piątek, 10 czerwca b.r. rozegrano kolejny, już XVII turniej z cyklu Grand Prix Dyrektora MOK 2011. Tym razem rywalizowano na dystansie 7 rund, tempem po 10 minut na partię dla każdego zawodnika. Zwyciężył z dorobkiem 6 punktów Łukasz Bardeli przed Kazimierzem Kujawskim i Wiesławem Banachem – obaj po 5 punktów. Wśród juniorów szkółki szachowej MOK powyżej 10 lat najlepszym okazał się Wojciech Doberschütz – 5 punktów, zaś wśród dzieci do lat 10 – po raz kolejny triumfowała Zuzanna Szeląg z dorobkiem 4 punktów. Wśród juniorów do lat 8 najlepszą okazała się Dorota Doberschütz – 3,5 punktów. Turniej sędziował i sprawozdanie sporządził Piotr Przybylski. Kolejny turniej z cyklu GP MOK, ostatni przed przerwą wakacyjną, już w najbliższy piątek, 17 maja, jak zwykle o 17.45.

 

 

 

Zobacz także:

Szczegółowe wyniki P 10′ GP Dyrektora MOK – 10.06.2011 r.

Klasyfikacja po XVII turniejach