Rozegrano kolejny turniej z cyklu GP o Puchar Dyrektora MOK w Gnieźnie

W piątek, 11 kwietnia b.r. odbył się turniej szachów szybkich P 8’+3″, rozgrywany systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund w ramach Grand Prix Dyrektora MOK 2015.

Na jego starcie stanęło 17 szachistów. Zwycięstwo z dorobkiem 7 punktów odniósł Łukasz Bardeli, który wyprzedził Emila Wiśniewskiego – 6 punktów i Szymona Banacha – 5 punktów. Zawody sędziował Szymon Banach. Następną zaplanowaną imprezą będzie turniej szachów błyskawicznych P 3’+2″, który rozegrany zostanie w dniu 24 kwietnia. Zapisy do 17.30. Pierwsza runda o 17.45. Wszystkich serdecznie zapraszamy!

 

 

Zobacz także:

Wyniki IV turnieju GP Dyrektora MOK 2015 w szachach szybkich – Gniezno, 10.04.2015 roku

Klasyfikacja indywidualna po IV turniejach

Klasyfikacja drużynowa po IV turniejach