Rozegrano listopadową Grand Prix o Puchar Dyrektora MOK

W piątek, 30 listopada b.r. rozegrano dziewiąty turniej z cyklu Grand Prix Dyrektora MOK w szachach szybkich. 

W 7-rundowym turnieju rozegranym tempem 8’+3″ udział wzięło 16 zawodników. Zwycięstwo  z dorobkiem 6 punktów odniósł Mirosław Sobczak, który wyprzedził Jana Kujawskiego oraz Szymona Banacha – obaj po 5 punktów. W klasyfikacji juniorów do lat 14 triumfował Michał Maćkowiak – 2,5 punktów, do lat 10 Karol Stanisławski – 4 punkty, zaś do lat 8 Aleksandra Łukasik – 2 punkty.  

Turniej sprawnie sędziował Kamil Żurawski. Następny turniej z tego cyklu odbędzie się 14 grudnia b.r., bezpośrednio po tradycyjnym spotkaniu opłatkowym. Wszystkich serdecznie zapraszamy!

Zobacz także:

Szczegółowe wyniki 9 turnieju

Klasyfikacja indywidualna po 9 turniejach

Klasyfikacja drużynowa po 9 turniejach