Rozegrano Mistrzostwa Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego szkół podstawowych

W środę, 23 października b.r. odbyły się w Szkole Podstawowej nr 12 w Gnieźnie Mistrzostwa Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego szkół podstawowych. 

W turnieju klas 1-6 rywalizowało 6 drużyn. Zwyciężyła Językowa Szkoła Podstawowa „Prymus” – 9 punktów przed Szkołą Podstawową w Szczytnikach Duchownych – 8 punktów i Szkołą Podstawową nr 6 w Gnieźnie – 7 punktów.

Natomiast w turnieju klas 7-8 udział wzięły 4 zespoły. Zwyciężyła ekipa Szkoły Podstawowej w Żydowie – 6 punktów przed Szkołą Podstawową w Szczytnkach Duchownych – 4 punkty i Szkołą Podstawową w Zdziechowie – 2 punkty.

Awans do Mistrzostw Wielkopolski Szkół Podstawowych uzyskują po dwie najlepsze drużyny z obu turniejów.

Zawody sprawnie sędziował Emil Wiśniewski.

Zobacz także:

Wyniki mistrzostw w klasach 1-6

Wyniki mistrzostw w klasach 7-8

Galeria zdjęć