Rozegrano ostatni przed wakacjami turniej GP ELPOS-PRYMUS-MOK

W piątek, 19 maja odbył się w Miejskim Ośrodkiem Kultury czwarty turniej dla dzieci z cykluGrand Prix ELPOS-PRYMUS-MOK. Tym razem w imprezie udział wzięło 26 adeptów królewskiej gry. Zawody przeprowadzono na dystansie 6 dwudziestominutowych rund.

       Zwycięstwo w kategorii wiekowej  powyżej dziesiątego roku życia odniósłz dorobkiem5 punktów Szymon Konieczka, który wyprzedził Adriana Hulewicza – 4,5 punktów i Macieja Stanczewskiego – 4 punkty. W klasyfikacji do lat dziesięciu triumfowałOskar Radwański, który zgromadził 5 punktów i wyprzedził Karola Stanisławskiego oraz Mikołaja Gubałę – obaj po 4 punkty. W grupie wiekowej do lat ośmiu na pierwszym miejscu rywalizację zakończył Kamil Kula przedAdamem Wiśniewskim i Anną Oszutowską – wszyscy po 3 punkty.

Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali upominki, zaś zwycięzcy poszczególnych klasyfikacji medale i nagrody. Turniej sędziował Wiesław Banach.

Następna impreza z cykluGrand Prix ELPOS-PRYMUS-MOKodbędzie się już po letnich wakacjach, czyli wpiątek, 15 września. Pierwsza runda o 17.00. Zapisy do 16.45. Wszystkich serdecznie zapraszamy!

Zobacz także:

Wyniki czwartego turnieju GP ELPOS-PRYMUS-MOK – Gniezno, 19.05.2017

Klasyfikacja generalna po czterech turniejach

Zdjęcia z turnieju