Odbył się ostatni turniej w ramach GP 100-lecia GKSz oraz połączone z nim spotkanie świąteczno-noworoczne

W piątek, 16 grudnia b.r. w Starym Ratuszu odbył się 6 i zarazem ostatni turniej cyklu rozgrywanego w ramach Grand Prix 100-lecia Gnieźnieńskiego Klubu Szachistów (7 rund tempem 7’+3″). W stawce 36 uczestników triumfował Mirosław Sobczak przed Karolem Stanisławskim i Anną Oszutowską. Najlepszym w klasyfikacji do lat 18 okazał się Maciej Kaniewski, do lat 14 Karol Stanisławski; do lat 10 Jan Szeszycki, zaś do lat 8 Franciszek Błochowiak. Najlepszą juniorką była Anna Oszutowska, zaś w klasyfikacji kobiet triumfowała Ewa Zagrodzka-Zamiar.

Turniej sprawnie sędziował Mirosław Sobczak. Podsumowanie całego cyklu oraz wręczenie nagród nastąpi w Nowym Roku, a o terminie poinformujemy na naszej stronie.

Wyniki turnieju

Bezpośrednio przed spotkaniem odbyło się tradycyjne spotkanie świąteczno-noworoczne, które było okazją do złożenia życzeń, podzielenia się opłatkiem oraz skosztowania jubileuszowego tortu.

Jednocześnie zarząd klubu pragnie podziękować wszystkim osobom, które w jakikolwiek sposób przyczyniły się do zorganizowania spotkania, a w szczególności, koordynującej całe przedsięwzięcie Pani Darii Maciejewskiej-Boerstler.

Zdjęcia z imprezy